Náš přístup

VINOTÉKA PM na Komendě

Naše vinotéka se zaměřuje na střední, menší i malá rodinná vinařství z Moravy - např. Záblacký, Vican, Veverka, Holakovský, Dočkal, Bíza, Tetur, Volařík, Hrabal atd.... žádná "marketová" vína u nás nenajdete...

více v sekci Vinařství

Všechna vína vybíráme přímo u vinaře, kde vína přechutnáme a tím se snažíme Vám nabídnout pouze to nejlepší.

 Dále u nás také najdete výtečné "moselské" ryzlinky, vybraná vína španělská, francouzská, rakouská, gruzínská, australská, slovenská a také vína portská.

Nezapomínáme ani na řidiče a ostatní, kteří nemohou z různých důvodů pít klasická vína -  máme pro ně vína nealkoholická.


Můžete u nás koupit až 12 odrůd vín stáčených z BiB a dále vína lahvová (jakostní, moravská zemská i přívlastková, slámová, ledová - suchá, polosuchá, polosladká i sladká, vína šumivá a sekty, a v neposlední řadě i vína ovocná a speciální. Nezapomínáme ani na vína naturální a vína z kvevri nádob.

Snažíme se vyjít vstříc i cenovou nabídkou - rozsah cen našich lahvových vín je od 129,- Kč do cca 500,-Kč.

V nabídce jsou i Bag in Boxy o objemu 3 l - ideální pro domácí akce (oslavy, grilování), dovolené nebo pro obyčejné popíjení třeba u televize..

Dále nabízíme doplňkový sortiment suchých plodů, originálních čajů, medů a medovin, destilátů, rumů, oliv, francouzských terin, koření, čokolád a také someliérských potřeb. Pokud přijdete s dětmi, tak i pro ně se u nás něco najde. Vše naleznete v sekci Doplňkový sortiment.

Snažíme se nabídnout i regionální produkty - např. Rokytnický med, Frolíkovu kávu a další....

Vše Vám na požádání také rádi dárkově zabalíme.

Zastavte se a sami uvidíte...

Vytvořte si webové stránky zdarma!